Следете не

Забава

Поради овој бизарен стриптиз стјуардесата беше избркана од работа (ВИДЕО)

Стјуардеса од британската авиокомпанија „British Airways“ беше суспендирана од работа поради бизарното и контроверзно видео на која ги соблекува хулахопките и чевлите и потоа ги мириса, за потоа да изведе и стриптиз.

„Барем да можеш да ги помирисаш“ – вели стјуардесата во бизарното видео додека во рацете ги држи хулахопките и своите чевли во кои цел ден била облечена на работа

https://youtu.be/GHej43Mb6dQ

„Ги носев цел ден, без гаќички само за тебе“ – продолжува таа.

Пред да заврши видеото, стјуардесата започнува да ја откопчува кошулата и потоа вели: „Барем да си тука до мене и да ме соблечеш до крај. Се гледаме за брзо…“.

Инаку, многумина се сомневаат дека стјуардесата продавала фустани, чевли или хулахопки, имајќи предвид дека тоа веќе долго време е тренд во светот, стјуардесите да ги продаваат своите парчиња облека на интернет.

 

© Порта.мк Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината што се превзема.

Facebook

Последни објави

ЗабаваПред 5 часа

Дневен хороскоп | 21.04 Недела

Овен Денеска е особено поволен ден за сите оние кои се занимаваат со приватен бизнис. Заработувачката се зголемува. Чувството на...

ЖивотПред 5 часа

БОЖЈО ЧУДО: Јовче по четири години поминати во кома, се разбуди и ќе слави матура со своите другарчиња

Јован Колоски, струшкото детето херој, кој по четири години поминати во кома успеа да се разбуди и да ја победи...

ЗабаваПред 6 часа

(ВИДЕО) Ова нема граници на човечка издржливост, погледнете

КултураПред 8 часа

Утре е Цветници: Што треба да знаете за овој празник кој е предвесник на Велигден?

Празникот Цветници познат уште и како Цветоносна недела и Врбица, секогаш е една недела пред Велигден и се празнува во...

СпортПред 9 часа

Ериксен се поблиску до кралскиот клуб

Ѕвездата на Тотенхем, Кристиан Ериксен на лето најверојатно ќе се пресели во Реал Мадрид, ексклузивно пренесува весникот „АС“. Данскиот репрезентативец...

Временска прогнозаПред 11 час

Утрешниот ден ни носи сонце и стабилно време

Утре преку денот ќе преовладува стабилно и потопло време со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб променлив ветер кој...

МакедонијаПред 1 ден

МВР: Викендов ќе работат сите одделенија на Управни Служби

Министерството за внатрешни работи ги известува граѓаните дека сите Одделенија за управни работи ќе работат во сабота и недела (20...

ЗабаваПред 1 ден

Денешен хороскоп (20.04) Сабота

Овен Во полошо расположение сте од вообичаено, и тоа може да предизвика конфликти на работа. Не се грижете околу тоа,...

ЗабаваПред 1 ден

Боксеров покажа храброст, на сред интервју ја „бакна“ новинарката.. (ВИДЕО)

Боксерот Кубрат Пулев се најде на цел на критики откако на социјалните мрежи се појави видеото на кое страсно ја...

ЗабаваПред 1 ден

Мајмунов верувале или не е на строга диета!! (ВИДЕО)

Диета држи! 😀

Популарни

Close