Балкан Музика Случувања

Не го држеше срце: Босанац ја удри по задник Карлеуша, пејачката со бурна реакција! (ВИДЕО)

Не го држеше срце па на “Удри, удри, удри Мујо” ја плесна по големиот задник…

Погледнете ги во продолжение овие две шоу легенди:

Bosanac udara karleusu po guzi 😂

Geplaatst door Uživo Muzika sa Balkana op Woensdag 19 september 2018