Балкан Музика Случувања

Цеца Ражнатовиќ ги намали градите! – Оперирана во строга тајност! (ФОТО)

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ беше оперирана во строга доверливост пред две недели.

Кон крајот на јануари, пејачката отиде на хируршка интервенција, а тоа беше поради намалување на градите.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Цеца изјави дека има голема доверба во белградската клиника, па затоа се одлучила за оваа операција.

Пејачката се опоравуваше само неколку дена, а како изгледаат нејзините нови гради, е видливо на оваа слика.

Ражнатовиќ веќе ги намали своите гради поради здравствени причини, а сега промената е уште подрастична.