Кичево Настани Случувања

Во полн сјај стартува со работа „Garden“ Мезе Бар на Кичевскиот кеј (ГАЛЕРИЈА)

Да токму така, после речиси една деценија конечно во Кичево во полн сјај на самиот гратски кеј во нов објект ќе блесне еден од најмодерните мезе барови на денешницата, граден во современ стил на одлична локација која одма ќе ви се допадне!

Покрај хигиената која е на прво место, заедно со одличниот и искусен персонал кој ќе ги нуди услугите на клиентот на највисоко ниво – Мезе Бар „Garden“ на пазарот ќе ви ги понуди и највкусните јадења и пред јадења, како и топлите напитоци, безалкохолни и алкохолни пијалоци, жестоки пијалоци, сите видови на пива (точени и не точени), секакви видови на нај квалитетно вино, сендвичи, пица сендвичи (кој е новитет во нашиот град), сите видови на салати, нај вкусните Италијански пици, како и фурнаринки, тестенини и секако апетисани.

Официјалниот старт со работа ќе биде утре на 06.09.2018 година со почеток од 07:00 до 00:00 часот.

Погледнете ја коктел галеријата заедно со најблиските пријатели за успешен старт и аирлија!

Повелете во новиот „Garden“ мезе бар, уживајте го вашето драгоцено време!