Следете не

Кичево

Во полн сјај стартува со работа „Garden“ Мезе Бар на Кичевскиот кеј (ГАЛЕРИЈА)

Да токму така, после речиси една деценија конечно во Кичево во полн сјај на самиот гратски кеј во нов објект ќе блесне еден од најмодерните мезе барови на денешницата, граден во современ стил на одлична локација која одма ќе ви се допадне!

Покрај хигиената која е на прво место, заедно со одличниот и искусен персонал кој ќе ги нуди услугите на клиентот на највисоко ниво – Мезе Бар „Garden“ на пазарот ќе ви ги понуди и највкусните јадења и пред јадења, како и топлите напитоци, безалкохолни и алкохолни пијалоци, жестоки пијалоци, сите видови на пива (точени и не точени), секакви видови на нај квалитетно вино, сендвичи, пица сендвичи (кој е новитет во нашиот град), сите видови на салати, нај вкусните Италијански пици, како и фурнаринки, тестенини и секако апетисани.

Официјалниот старт со работа ќе биде утре на 06.09.2018 година со почеток од 07:00 до 00:00 часот.

Погледнете ја коктел галеријата заедно со најблиските пријатели за успешен старт и аирлија!

Повелете во новиот „Garden“ мезе бар, уживајте го вашето драгоцено време!

Facebook

Последни објави

Забава2 hours ago

Карти за концертот на Влатко Лозаноски во Lounge Bar „Bacardi“ – Кичево

После повеќе од десет години на сцената нашиот кичевчанец Влатко Лозаноски музичар со безброј хитови, три студиски албуми и награди...

Кичево4 hours ago

Петти самостоен музички проект на мултиталентираниот Зоран Стефаноски

Мултиталентираниот  Зоран Стефаноски продолжува да нè воодушевува со своите авторски проекти, а најновиот петти по ред е насловен „Wrath Of...

Временска прогноза10 hours ago

Денес времето ќе биде сончево и топло, температури до 20 степени

Времето во Македонија претпладне ќе биде сончево и топло. Во попладневните часови ќе има услови за локален дожд со грмежи,...

Хумор12 hours ago

УРНЕБЕСНО: Мачкава има обука да обезбедува објекти! (ВИДЕО)

Нема што дополнително да коментираме за оваа мачка, само погледнете го видеото подолу: Инаку, Мачкава работиТ како Обезбедување во продавницава...

Забава16 hours ago

Вашиот редовен хороскоп | 19.3 Вторник

Овен Би можеле да остварите позитивна соработка која би траела на долг рок. Сакате нова љубовна врска и посакувате убави...

Занимливости21 hours ago

Просечен Македонец треба да работи 26 години за еднодневна плата на Хамилтон!

Светскиот шампион во Формула 1, Луис Хамилтон летоска доби нов договор со екипата на Мерцедес. Хамилтон потпиша двегодишен договор со...

Занимливости23 hours ago

Доколку ја јадете оваа храна, никогаш нема да ве здебели

Еден од најчестите совети кој го слушате е дека би требало да јадете толку храна колку што ви е потребно...

Кичево1 day ago

Лоциран пожар во атарот на с.Поповјани, во тек се мерки за негово гаснење

Вчера на 17-ти март, околу 10 часот, на неколку локации во атарот на кичевското село Поповјани, случен е пожар на...

Македонија1 day ago

Вечерва: Бензините поскапуваат, додека дизелот се намалува!

Регулаторната Комисија за Енергетика тукушто ги објави цените на горивата – и од вечерва на полноќ цените на бензините се...

Македонија1 day ago

Поскапуваат ли повторно горивата?

По речиси две недели од последната промена, Регулаторна комисија за енергетика денес напладне ќе го соопшти новите цени на горивата...

Во тренд