Забава Занимливости

Тоа го можат само „лудите“ Хрвати- го фрли креветот од прозор по пласманот во полуфиналето на СП (ВИДЕО)

Синоќа цела Хрватска беше во тотална еуфорија, откако нивната репрезентација успеа да се пласира во полуфиналето на Светското првенство по победата на пенали против домаќинот Русија.

Еден навивач од премногу возбуда дури го фрли каучот низ прозорец, погледнете.

GORIII

GPRIIII SVEEEE, ŠAMLJITE VIDEJEJEEEE

Geplaatst door Dnevna doza prosječnog Rvatine op Zaterdag 7 juli 2018