Македонија Случувања

Со БамБо добиј #3 гратис карти за YouTube Macedonia Show !!!

Супер атрактивните момци од YouTube Macedonia кои ќе ви приредат апсолутно незаборавно шоу на ден 12.05.2018 во ВИП Арена Борис Трајковски поддржано од ФАНТА чекаат на вас!

И покрај големиот продаден број на карти, нашиот Порта лик популарниот БамБо токму во Четврток ќе ви додели 3 гратис карти преку на неговиот YouTube канал каде ќе биде вклучен во живо!

Се што треба да направите е следново:

  1. Да го заследите на инстаграм на овој профил ТУКА
  2. Да притиснете „ми се допаѓа“ на неговата фотографија
  3. Означете еден пријател во коментар

Извлекувањето на 3-цата најсреќни добитници како што веќе ви кажавме ќе биде во Четврток на 10.05.2018 во 19:00ч на БамБо-виот официјален ЈуТјуб канал 

Среќно! (: