Свет Случувања

Келнерката го возвраќа ударот: Типот ја фати за задник – еве како му врати (ВИДЕО)

21-годишната Емелиа Холден минатиот месец се најде во непријатна ситуација кога Рајан Червински ја фати за задник, но тоа што е девојка не ја спречи да го „постели“ на подот на неколку секунди.

Нивната пресметка ја снимија безбедносните камери во градот Савана, сојузна држава Џорџија. За People Емелиа изјави дека воопшто не размислувала за реакцијата, туку дека само инстиктивно реагирала.

Рајан Червински од Флорида беше уапсен поради овој чин.