Следете не

Живот

И тоа има: Млада калуѓерка го напуштила манастирот за да стане модна ѕвезда во светот на порнографијата (ФОТО)

Јуди Пинеда минала осум години во манастир, бидејќи требало да стане калуѓерка. Меѓутоа, таа одлучила да ја промени професијата и да започне кариера во порно индустријата.

Колумбијката од 10-тата до 18-тата години живеела во манастир, откако калуѓерки го посетиле нејзиното училиште.

Била сигурна дека својот живот ќе го посвети на црквата, а потоа се заљубила во својот наставник, па го променила мислењето.

Потоа го напуштила самостанот, се сместила во Меделин и почнала да работи. Подоцна запознала маж кој регрутирал девојки за порно индустријата.

Отишла на кастинг и добила работа, а таму се задржала до денес.

Во неодамнешното интервју за јужноамериканските медиуми рекла дека “нема ништо лошо” во нејзината нова работа, која ја опишала како “пристојна и артистичка”, пренесува “The Mirror”.

Јуди вели и дека свештеник се обидел да ја одврати од оваа одлука, но таа одлучила да не го послуша, па сега без проблем има секс пред камерите.

“На почетокот се чувствував лошо, но сега сум добро”, им рекла на новинарите за својата нова кариера.

https://www.instagram.com/p/Bnohcmsh1dl/?utm_source=ig_embed&ig_mid=W6yvLAABAAHUUhxrfQiQKS4eZpZP

Исто така, добро се чувствувам кога одам во црква. Никогаш не пропуштам молитва во петок, средби во сабота или неделна миса”, наведува оваа девојка.

Вели дека сега ужива во “мастурбирање и порнографија” иако се чувствувала “многу среќно” кога како дете живеела во манастир со надеж дека ќе стане калуѓерка, пренесува “Index.hr”.

https://www.instagram.com/p/BjwxppJjeUZ/?utm_source=ig_embed&ig_mid=W6yvLAABAAHUUhxrfQiQKS4eZpZP

 

© Порта.мк Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината што се превзема.

Facebook

Последни објави

Временска прогнозаПред 3 часа

Денес сончево со мала умерена облачност, висок УВ до 9 – не очекува топол бран!

Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од североисточен правец....

ЗабаваПред 5 часа

Денешен Хороскоп (27 Јуни) Четврток

Овен Работа Имате шанса да ги ставите своите идеи во акција. Ќе ја имате поддршката на лице во знак на...

ЗабаваПред 7 часа

„Check In“: Bionda Band & Addicted 2 U, резервирај за забава!

Бидете дел од домашните збиднувања со „Check In“ Четврток: Bionda Band ●LIVE Петок: Addicted 2 U ●LIVE Резервации на тел:...

СветПред 14 часа

Куче фрлено во катран без грам совест го оставиле да умре, но сепак се спасило (ВИДЕО)

Животните можеби имаат начини да се заштитат себе си, но кога се со луѓето, тогаш може само да веруваат во...

СлучувањаПред 14 часа

(ФОТО) Гушнати татко и ќерка починаа од како не ја препливаа реката за да го остварат сонот

Светот е шокиран од фотографиите објавени во светот денес на безживотните тела на таткото и ќерката кои гушнати лежат на...

НастаниПред 14 часа

Верен другар: Тони Центински со песната за Тоше ги расплака сите, а сцените во позадина ја кинат душата (ВИДЕО)

Тони Цетински одржа концерт за паметење пред полниот Ташмајдан. Публиката во еден глас ги пеела сите хитови на познатиот музичар...

КичевоПред 15 часа

По повод празникот св.Јован Крстител-Иванден во с.Староец ќе се одржи дводневен турнир во мал фудбал

По повод големиот христијански празник св.Јован Крстител – Иванден во кичевското с.Староец традиционално се организира турнир во мал фудбал. За...

КичевоПред 18 часа

ЕВН: Овие кичевски улици ќе бидат два часа без струја

ЕВН известува дека поради планирани зафати на електро дистрибутивната мрежа на ден 26.06.2019 година без електрична енергија ќе останат: Од...

ЗабаваПред 1 ден

Хороскоп за денес (26 Јуни) Среда

ОВЕН Размислувајте однапред при носењето одлуки на деловно поле и важно е некои проекти добро да ги организирате. Со саканата...

МакедонијаПред 1 ден

МВР: „Секогаш ставај кацига кога возиш мотор“ – Разбуди ги добрите сообраќајни навики!

Министерството за внатрешни работи уште еднаш Ве потсетува за сообраќајните правила за возење мотор. Заштитниот шлем го намалува ризикот од...

НАЈЧИТАНИ