Култура Музика

(ВИДЕО) НОТА Бенд од Кичево и вечерва во живо на барање на своите фанови

Нашите момчиња од Кичево „НОТА Бенд“ и Христијан Тришоски кои се вистинскиот избор кога станува збор за супер амбиент, одлична музика за секое уво при својата проба вчера имаа вклучување во живо на својата фејсбук страница и профил каде неуморно ги исполнуваа музичките желби на сите свои фанови.

На барање на публиката ветија и вечерва дека после 20:00ч ќе бидат активни на своите профили во живо.

Бидете дел и не пропуштајте – само за добро расположение и позитивна енергија.

Еве како изледаше вчерашното вклучување, уживајте:

Одиме проба во живо, … 🎹📣🎷🎺🎤🎶

Geplaatst door Нота Бенд Тришо op Maandag 21 augustus 2017