Следете не
ЗабаваПред 5 дена

(ВИЦ) Најди си љубовник…

ЗабаваПред 5 дена

Древни ритуали за исцелување

МакедонијаПред 5 дена

Животинскиот свет во Националниот парк „Маврово“ преку фотографии (ГАЛЕРИЈА)

ЗабаваПред 5 дена

Реакција на жена, кога ќе го фати мажот како се ѕвери во задник на друга жена (ВИДЕО)

КичевоПред 5 дена

Доделени наградите на „Образовно рандеву 2019“ во Кичево

ЗабаваПред 6 дена

ХОРОСКОП (16 АПРИЛ) Вторник

КичевоПред 6 дена

Кичево: Обезбедете вода за пиење, утре во овие места ќе има прекин на водоснабдување

МакедонијаПред 6 дена

Шапка ќе ви ја разубави вечерта, среде пролет – зимска идила (ГАЛЕРИЈА)

КичевоПред 6 дена

Доаѓа сезона на „Смрчак“, но не е чудно да се пронајде и сега во Кичевскиот регион

МакедонијаПред 6 дена

ШОК ЦЕНИ од ноќеска на горивата!

КичевоПред 6 дена

Зејно Бајрами од Кичево е новиот шампион на шаховскиот турнир за слепи

ЗабаваПред 7 дена

Денешен Хороскоп | 15.04 Понеделник

БалканПред 7 дена

Почина Мира Марковиќ, сопругата на Слободан Милошевиќ

СветПред 4 недели

Финале: Манчестер Јунајтед против Баерн Минхен со драматична завршница! (ВИДЕО)

ЗабаваПред 4 недели

Премиерно на YouTube: Вака изгледа веќе големиот хит „Нешто ќе те питам бабо“ на „Некст тајм“

СветПред 4 недели

Типов сакаше да краде во маркет, па си го доби квалитетно! (ВИДЕО)

МакедонијаПред 4 недели

Ечи во фудбалската соблекувална – МАКЕДОНИЈА! (ВИДЕО)

СпортПред 1 месец

„Оф, оф оф“ офкаше арапскиот коментатор на голот на Елмас вчера против Летонија (ВИДЕО)

ЗабаваПред 1 месец

Интересна реакција на детево штом пробува прв пат „кечап“ (ВИДЕО)

ЗабаваПред 1 месец

Kрадец со добро срце: Ограби жена на банкомат, но потоа следи пресврт кој го воодушеви интернетот (ВИДЕО)

ХуморПред 1 месец

УРНЕБЕСНО: Мачкава има обука да обезбедува објекти! (ВИДЕО)

ЗабаваПред 1 месец

Насмевни се: Старциве живеат во добро-познатата „Младост-Лудост“ (ВИДЕО)

ЗабаваПред 1 месец

За овој потег е потребна голема храброст! (ВИДЕО)

Култура

Технологија

Социјални мрежиПред 2 недели

Новата опција на „фејсбук“ што сигурно ќе ви се допадне!

На Фејсбук апликацијата на андроид, одете на news feed и притиснето го копчето „more”, кое изгледа како две хоризонтални црти....

Мобилни уредиПред 3 недели

HUAWEI со новата P30 серија ги менува правилата за фотографирање

Воведување за прв пат во светот Leica Quad камера на паметен телефон за да ги сними најдобрите фотографии дење и...

Социјални мрежиПред 4 недели

Фејсбук акција! Избришани лажни профили, во нив Македонија на мета и останатите земји

Компанијата „Фејсбук“ соопшти дека ќе ги избрише лажните профили од Македонија,Косово,Иран и Русија. Станува збор за профили за кои се...

Социјални мрежиПред 4 недели

Корисниците пресреќни: Ја добија долгоочекуваната нова опција на „Messenger“

„Месинџер“ конечно ја добива корисната функција на враќање на конкретна порака во групни разговори (replay). Со ова се олеснува одговарањето...

Мобилни уредиПред 1 месец

Samsung го најави Galaxy Fold

Покрај новите Galaxy S10 Galaxy и средната класа на Galaxy A30 и A50 , Samsung неодамна го претстави иновативниот Galaxy...

Социјални мрежиПред 1 месец

Фејсбук: Проблем со серверите причина за падот на социјалните мрежи

Фејсбук ја обвини „промената во конфигурацијата на серверите“ за најголемиот пад во таа социјална мрежа во историјата, каде што апликациите...

Close