Забава Хумор

Баткава се шегува со татко му, па си јаде по глава секое видео!

На дечково не му текнувало со што да привлече внимание на ЈуТјуб па реши да му прави пренк на татко му.

Она што се забележува не е дека видеото е апсолутен хит, него јадењето ќотек по глава. 😀