Забава Занимливости

Ријана е бремена?

Периодов многу се пишуваше за тоа дека пејачката Ријана се здебелила, но вчера се појави информација дека таа всушност го очекува своето прво дете.

Иако во моментов има вишок килограми како никогаш порано, таа изгледа симпатично и фановите се воодушевени од нејзините најнови фотографии.