Свет Случувања

(ВИДЕО) Руска хит снимка: После страсниот бакнеж следеше напад од љубоморна девојка

Снимката која стана вирална во Русија покажува една двојка како страсно се бакнува на улица, но нивниот занес набрзо го прекина девојка која почна да ги удира и да вика на жената која и го украла момчето.

Дејли мејл пишува дека видеото е снимено во Русија, кога бесна девојка со навреди и удари ја нападна жената која го бакнувала нејзиното момче.

https://www.youtube.com/watch?v=x6WeTgavD4k