Настани Спорт

Победничкиот стриптиз на мраз на русинката Туктамишева (ВИДЕО)

21-годишната руска лизгачка Елисавета Туктамишева стана вистинска атракција со нејзината импресивна и возбудлива точка на мразот.

Облечена како стјуардеса, атрактивната Туктамишева го започна својот лизгачко-стриптизерски перформанс, за да заврши (с)облечена само во градник.

Со својот настап таа ги освои и судиското жири кое ја награди со бодови доволни за титулата на Гран при во Канада.