Следете не

Видео

(ВИДЕО) Мислите дека возачите кај нас се нервозни? Погледнете го ова видео од Саудиска Арабија!

Avatar

Објавено пред

на

На социјалните мрежи се појави видео од луди возачи, кои скоро ќе се убиеја со своите автомобили.

Очигледно, имало несогласувања меѓу возачите, па влегода во своите автомобили и почнаа се удираат меѓусебно.

Минувачите кои се случи да бидат на местото на настанот во овој момент беа видно шокирани.

Видео

(ВИДЕО) VR наочари не се за стари, дедово скијаше, наиде дрво и се џидна

Avatar

Објавено пред

на

Без коментар, …. 😀

Прочитај повеќе...

Видео

(ВИДЕО) Ваков бенд во движење сигурно не сте виделе

Avatar

Објавено пред

на

Иако старо но интересно видео…. Типциве додека се возат на мотор музицираат, тапанар и гитарист ги свират популарните хитови во движење….

Погледнете го видеото:

Прочитај повеќе...

Видео

(ВИДЕО) И одржа лекција на спонзоруша, ама изеде и врел шамар!

Avatar

Објавено пред

на

Докажа дека има девојки кои би излегле со него само заради неговиот автомобил, но изеде шамар во процесот.

Прочитај повеќе...

Facebook

Последни објави

КичевоПред 52 минути

Во Кичево блесна нова клучара застапена со најсовремени машини за секаков вид на клучеви

Веќе 3 месеци откако е на Кичевскиот пазар, со „Клучар Даниел“ – вашиот специјалист за клучеви и брави се е...

ВидеоПред 4 часа

(ВИДЕО) VR наочари не се за стари, дедово скијаше, наиде дрво и се џидна

Без коментар, …. 😀

МагазинПред 5 часа

Што е поздраво: Оброк со кафеав или бел ориз?

Малкумина го имаат разграничено консумирањето на овие две состојки. Јадат како кафеав, така и бел ориз. Повеќето луѓе не гледаат...

СпортПред 6 часа

Наполи прв полуфиналист во италијанскиот куп

Екипата на Наполи е првиот полуфиналист во фудбалскиот Куп на Италија, откако синоќа на домашен терен забележа победа над Лацио...

СпортПред 6 часа

МЗТ Скопје казнет со 15.000 евра и еден меч без публика

Дисциплинската комисија на АБА 2 лигата му изрече парична казна во висина од 15.001 евро на македонскиот кошаркарски шампион МЗТ...

МакедонијаПред 8 часа

Да ја следиме хуманоста на дуото „ДНК“, Панчо и Андреј го посетија семејство на баба Ангела и Јордан

Кога ќе наттежне тажна приказна на некое македонско семејство момчињата од дуото „ДНК“ речиси за неполни 24 часа се на...

Временска прогнозаПред 9 часа

Времето денес: Суво и ладно со мала умерена облачност

И денес ќе имаме сончево време со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од северозападен правец....

Живот и стилПред 14 часа

Оваа храна ќе ви помогне доколку имате „несоница“

Никако не можете да заспиете? Размислете што јадете пред спиење и место големо парче пица, изедете некоја од следниве намирници....

ХороскопПред 16 часа

Хороскоп за денес (22.1) среда

ОВЕН Прифатете го фактот дека денес едноставно не е ваш ден. Наместо да се преоптоварувате со тоа и да се...

МакедонијаПред 19 часа

Марија е исчезната цели три дена: Семејството очајно моли за помош

Се бара исчезнато лице Марија Брзакова од Босилово на возраст 28 години. Кога била видена последен пат облечена била во...

НАЈЧИТАНИ