Следете не

Видео

(ВИДЕО) Се жалиме студено било во зима, погледнете го видеото и ќе ви стане јасно

Avatar

Објавено пред

на

Видео

(ВИДЕО) Овие смешни бебиња се тотално збунети од близнаци родители

Avatar

Објавено пред

на

Видеото кое стана вирално на интернет – се работи за видео компилација во која главна цел е доаѓање на брат или сестра (близнаци) на родителот од бебето… и во тој момент бебињата тотално се збунуваат…

Погледнете го видеото во продолжение:

Прочитај повеќе...

Видео

(ВИДЕО) Зел пиштол и пукал во заледено езеро, она што се случи во моментот е стварно реткост

Avatar

Објавено пред

на

Секојдневно се среќаваме со неверојатни доживувања на поединци кои, на наша среќа, своите лудости ги забележале со камера.

Наредното видео прикажува еден човек кој одлучил со пиштол да пука во заледено езеро, со намера да види што ќе се случи.

Веројатно многумина ќе помислат дека ледот под него пукнал. Сепак, се случило нешто сосема неочекувано…

Прочитај повеќе...

Видео

(ВИДЕО) Ги прекинаа руските вести поради неконтролирано смеење на водителката

Avatar

Објавено пред

на

Александра Новикова, водителка на една локална телевизија на Камчатка, направила грешка при читањето на вестите по што следело неконтролирано смеење.

Прочитај повеќе...

Facebook

Последни објави

КичевоПред 36 минути

Вработените во „Синохидро“ од Кичево стравуваат од коронавирус, кинезите доаѓаат од одмор

Стравот меѓу македонските работници на кинеската компанија „Синохидро“ не го намалува ниту тоа што нивните кинески колеги, по враќањето од...

ХранаПред 3 часа

Пржено пилешко во масло од кикиритки

Состојки: 12 делови од кокошка (најубаво да се користат карабатаци и батаци) 1 литар јогурт 1/2 главица кромид, ситно исечен...

ХороскопПред 18 часа

Хороскоп за денес (18.02) вторник

ОВЕН Иако вашите очекувања не се преголеми, денес е неповолен ден за вас, па тешко дека ќе успеете да остварите...

МакедонијаПред 21 час

Да го спасиме Андреј и да донираме за непречено да се храни и расте

Андреј Ѓорѓиоски од Прилеп роден на 25.02.2015 година мора најбрзо да замине на опеpaциja Colostoma Bipolaris односно да се решат...

МагазинПред 22 часа

Фчерашни Новости: Дознајте што погребаа во најновата епизода која е достапна тука

Животот покрај среќни, понекогаш е исполнет и со тажни моменти. Фчерашни новости успеаа еден таков трогателен момент да доловат во...

КичевоПред 1 ден

Кичевчанец на ул. Рудничка вчера бил нападнат од куче скитник

На 16.02.2020 во 21.00 часот во Полициската станица Кичево, А.Ј.(33) од Кичево пријавил дека на ул.„Рудничка“ во Кичево бил каснат...

МакедонијаПред 1 ден

Мало покачување на цената на горивата од ноќеска

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, на ЕУРОДИЗЕЛ (Д-Е V) и на Екстра лесното масло за домаќинство...

Временска прогнозаПред 2 дена

Преку ден топло, ноќите ладни. Од четврток промена на времето, следуваат нови дождови и снег на планините

Во следните два дена ќе преовладува сончево и топло време со пораст на дневната температура. Во среда облачноста ќе се...

ХороскопПред 2 дена

Дневен Хороскоп (17.02) понеделник

ОВЕН Ќе оставите многу позитивен впечаток при нов деловен разговор. Може да очекувате поволна фаза на работа. Личност која живее...

ХранаПред 2 дена

Тортата со кафе и ореви веднаш ќе ве освои, направете ја!

Потребни состојки: 7 јајца 1 маргарин 100 гр. кокосово брашно 200 гр. шеќер 100 гр. шеќер во прав 1 ванилин...

НАЈЧИТАНИ