Забава Занимливости

(ВИДЕО) Водителка остана без заб среде емисија

Водителката Соња Кортес доживеала непријатност кога среде емисија и паднал заб.

Во видеото се гледа како Соња расоположено зборува, мавта со рацете и веќе во следниот момент и лета забот.

Се обдие да го најде, ама…

Погледнете го видеото кое стана хит на интернет: