Забава Занимливости

(ВИДЕО) Жена крвари на улица и бара тампон: Еве како реагираат минувачите

Жената најпрво се жали на стомачни болки а потоа започнува да крвари.

Нивните лица се збунети, но она што е интересно е што никој не и’ помогна, освен една жена, на која и падна жал и и даде палома за да се избрише.

Станува збор за социјален експеримент на Trollstation каналот на Јутуб.

Девојката е актерка, а погледнете како реагираа минувачите:

https://www.youtube.com/watch?v=yO3qwBLC1h4

Leave a Comment