Забава Занимливости Настани

+18: Интимната зона „на тацна“: Високиот засек ја издаде Гага дека не носи гаќички (ФОТО)

Леди Гага периодов е преокупирана со ангажманите околу промоцијата на првиот филм во кој таа има главна улога, „A Star is Born“. Во рамки на тој ангажман таа беше во Лондон во друштво на нејзиниот партнер Кристијан Карин.

Високиот засек на кожениот фустан кој го носеше Лејди Гага во моментот кога беше фотографирана од папараците, ја издаде славната пејачка дека под него не носи гаќички, покажувајќи премногу од нејзината интимна зона.

Инаку, филмот е значаен и за двајцата . На Леди Гага и е прв филм во кој игра главна улога, а на Карин ова му е режисерско првенче.