Балкан Случувања

Сопругот си доби шамар поради додворување на Србинки (ВИДЕО)

Иако на плажа дошол со сопругата, Русин не успеал да се воздржи кога видел две згодни Србинки, објави Индекс.хр.

Поминувајќи низ плажа со сопругата, застанал и гледал во двете девојки, а лежерниот разговор брзо го прекинала неговата жена.

Откако го одвлекла сопругот што подалеку од атрактивните девојки, му удрила неколку шлаканици пред туристите кои уживале на плажа.

Смешната, но и незгодна ситуацијата ја снимило лице кое било во друштво со девојките.

OD NASEG SPECIJALNOG IZVESTACA EMILA ZORONJICA IZ RUSIE DOLAZI NAM VIDEO KOJI POKAZUJE STASE DESAVA KAD ZABORAVIS DASI NA PLAZU DOSO SA ZENOM PA STARTUJES SVE STO JE ZEMSKO PO PLAZI AHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHA

Geplaatst door Neguj mo srbski jezik op Zondag 12 augustus 2018