Забава Занимливости

Вереницата на Роналдо никогаш позгодна, има што да покаже! (ФОТО)

Кристијано Роналдо и неговата девојка навистина знаат да уживаат. Паузата од репрезентативните настапи ги искористија да бидат заедно на неговата јахта. Тие од неодамна се и верени па Георгина не крие колку е среќна што конечно ќе стане госпоѓа Роналдо.

Како што се говори, новата снаа ја прифати и мајаката на Кристијано, а тоа е многу важно за мажите.