Следете не

Забава

Заборави дека носи висок засек, па се расчекори јако (ВИДЕО)

Една од јавните тајни на холивудските убавици и славни жени е дека сите носат долна облека за стегање (популарните spanx) која покрива добар и стегнува добар дел од бедрата. Една од оние кои ги носи таквите гаќи, а се надева дека тоа ќе остане тајна е Џенифер Лопез, која во средата гостуваше во шоуто од Елен Дегенерис.

Во еден момент, кога стана да танцува, најверојатно за миг подзаборави дека носи фустан со висок засек, па се расчекори јако и ја покажа нејзината „магична тајна“ поради која жешки и провокативни модни парчиња буквално спијат на неа (не дека не е одржана за годините).

Кога сфати дека публиката ги виде, Лопез само извика: „О, не, моите спанксици“. Но, не запре тука, туку продолжи со танцот покрај колегите од World of Dance, Џена ДјуанНе-Јоа и Дерек Хаф

https://youtu.be/FlW5qSa9aWs

Facebook

Последни објави

КичевоПред 1 час

Кичево: #TrashTag еко-акција во населба „Иванидол“ во недела на 31.03 – 10:00ч

Во борба против загадувањето и чувањето на здрава и почиста средина, граѓаните од населба „Иванидол“ – Кичево организираат доброволна #trashtag...

ЗабаваПред 2 часа

Понекогаш и крокодилот е добар такси превозник (ВИДЕО)

Крокодилот некогаш може да изненади со своите добри намери кон останатите животинчиња, погледнете го овој превоз на вода:

КичевоПред 6 часа

Нема активни пожари, изгаснати сите пламени јазици околу Кичево

По напорните обиди во претходните две деноноќија, кичевските пожарникари ги изгаснаа сите пожари што се појавија на неколку локации во...

Социјални мрежиПред 6 часа

Фејсбук акција! Избришани лажни профили, во нив Македонија на мета и останатите земји

Компанијата „Фејсбук“ соопшти дека ќе ги избрише лажните профили од Македонија,Косово,Иран и Русија. Станува збор за профили за кои се...

ЗабаваПред 13 часа

Премиерно на YouTube: Вака изгледа веќе големиот хит „Нешто ќе те питам бабо“ на „Некст тајм“

Мартин и Стефан Филиповски вчера ја промовираа „Нешто ќе те питам бабо“, преработката на старата македонска песна. Денес слушнете ја...

СветПред 15 часа

Синот на Михаел Шумахер ќе тестира со Ферари уште во Бахреин

Синот на легендарниот пилот на Ф1, Михаел Шумахер – Мик ќе одржи прв тест во Формула 1 со тимот на...

СветПред 15 часа

Типов сакаше да краде во маркет, па си го доби квалитетно! (ВИДЕО)

Опуштено си влезе во маркетот за да краде, но одеднаш се тргна наопаку… Pa neka krade ponovo… 👊👊 😁#pljacka #lopov...

Временска прогнозаПред 18 часа

АПРИЛ 2019 ќе биде екстремно топол месец во поголем дел на Европа

Феноменот ЕЛ НИЊО полека но сигурно ја загрева Европа а тоа се гледа по долгиот период на натпросечно високите температури...

ЗабаваПред 19 часа

Дневен хороскоп (26.03) Вторник

Овен Поволен ден ако сте планирале ново патување. Можете да очекувате убав ден за работа. Тежок период на полето на...

МакедонијаПред 21 час

Во недела започнува летното сметање на времето

Во недела, на 31-ви март, ќе започне летното сметање на времето со поместување на стрелките на часовните за еден час...

Во тренд