„Километри“ е најновиот вистински хит на Лозано (ВИДЕО)

1,087 прегледи

Нашиот Кичевчанец – Влатко Лозаноски продолжува со својата музичка агенда..

Денес излезе новиот сингл и видео запис под наслов „Километри“, кој фановите нестрпливо го очекуваа..

Одличен текст, прекрасен спот..

Уживајте..